Güzellbahçe’de Konut Avantajları

Gerçekleştirdiği her konut projesini, mevkiinin özelliklerine göre şekillendiren Yunusoğlu İnşaat İzmir’in en gözde semtlerinden Güzelbahçe’de, yeni projesi ile seçkin bir yaşamın temellerini atıyor…

‘’Modern mimari yapısı ve yüksek standartları ile hayata değer katan proje; Güzelbahçe’de yaşam buluyor…’’

Temiz hava, deniz manzarası ile birleşen eşsiz bir doğa ve stresten uzak sakin bir yaşam alanının hayalini kuruyorsanız;

Bugünkü yazımızın konusu; Güzelbahçe’de yaşamın avantajları.

Günümüzde hızla artan yüksek binalar, çarpık kentleşme, yoğun iş temposu, hava kirliliği ile beraberinde getirilen stres faktörleri şehir içerisinde sakin ve doğal yaşamın bulunduğu merkezi lokasyonlara tercihi başlatmıştır.

Güzelbahçe gibi doğa ve tarihin bir arada bulunduğu noktalarda; konut projeleri bugünün istek ve beklentilerine göre kurgulanmaktadır.

Konut sahibi olmanın daha iyi bir geleceğe yatırım yapmak yada sevdiklerimizle uzun yıllar paylaşacağımız bir yaşam alanı olmanın ötesinde; doğru yerde doğru birikimleri değerlendirmenin en iyi yolu olduğunu düşünüyoruz.

Ve bu düşüncelerden yola çıkarak mavi ile yeşilin bir arada buluştuğu doğa ile iç içe yapısı, sahil şeridine uzanan kıyısı ve şehrin gürültüsünden uzakta merkeze yakın lokasyonu ile doğal yaşamı birleştirerek Güzelbahçe ‘de keyifli ve ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunuyoruz.

Eski adı Kilizman olan, yarım ada ve ana karanın birleşimini sağlayan Güzelbahçe; doğusunda Narlıdere, batısında Urla şeridinin bulunduğu, konumu ve yapısı ile gelişmeye hızlı bir şekilde devam etmekte olan ilçe; nefes alabileceğiniz bir alan…

İzmir ve Çeşme otoyolu bağlantısı üzerinde bulunan ilçe, ticari hareketlilik açısından avantajlı konuma sahip olmakta birlikte her yıl düzenlenen çeşitli sosyal aktivite ve etkinliklerle yaşamı; kültür ve sanatla buluşturmaktadır.

Ünlü taş ustalarının maharetlerinin sergilendiği kıyı boyu sıralanan taş evler zamana ve tarihe tanıklık etmekte, günlük yaşantının verdiği sadelik kadar doğal olan leziz restoranları ilçesinin her köşesinden sağlık ve lezzet fışkıran dokuya sahip olmasını sağlamaktadır.

Liman boyu uzanan çeşitli ve taze deniz ürünlerinden oluşan balık pazarları bölge sakinleri ve turistler bakımından yoğun ilgi çekmekte, düzenlenen Denizcilik Şenlikleri, Dağcılık-Bisiklet Festivalleri ve Liman etkinlikleri ilçeyi hareketli kılan özelliğidir.

Kıyı şeridini süsleyen yemyeşil bitki örtüsüyle tepelerden yükselen Kızıldağ Ormanı ve dört mevsimin huzur bulduğu İskelesi, sahil şeridi ve plajları bakımından turizm potansiyelinin önemli mevkilerindendir.

Düzenlemesi yapılan plaj ve yürüyüş alanları, İzmir semtlerine, Urla, Çeşme ve Seferihisar gibi tatil beldelerine yakın lokasyona sahip olması, dağ ile denizin birleştiği ender yerleşim alanı Güzelbahçe konut seçimi bakımından gerçek bir ilgi odağı oluşturur…

Güzelbahçe projelerimizden sizin için en uygun konutları değerlendirerek; doğal sağlıklı ve huzurlu bir geleceğin adımını atabilirsiniz…