Koru Park Balçova

KORUPARK

Yüzme havuzu ve sosyal tesisleri ile Balçova’nın gözdesi haline gelen Koru Park, apartmanda adeta bir villa rahatlığı yaşatıyor.

Hayata yeni bir açıdan bakmanın zamanı geldi.

Yunusoğlu İnşaat kalitesiyle Balçova’da bir yıldız gibi parlayan Koru Park, çam ağaçlarının kokusuyla uyanıp denizden gelen ılık rüzgarı hissedebileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Şehrin kalabalığını arkanızda bırakırken eve gitmenin mutluluğunu yaşayacağınız bir yer Koru Park… Yunusoğlu İnşaat güvencesiyle yapılan ve seçkin bir yaşamın kapılarının açıldığı Koru Park, kalitenin sınır tanımadığının da iyi bir göstergesi,

akıllı ev sistemleriyle donatılan dairelerde, her gün yaşamın sizi ayrıcalıklar listesine aldığını düşünüp mutlu olabilirsiniz.

Çünkü Koru Park’ta yaşamak, gerçekten de ayrıcalıklı hissettirecek cinsten mükemmel ve kusursuz. Yüksek güvenlik standartları ve yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yeniliğin hizmetinizde olduğu bir hayatın içinde olmak istiyorsanız kendiniz ve aileniz için yapacağınız en iyi tercihlerden biri de Koru Park’a gelmek olacaktır.

DOĞAYLA UYANMAK İÇİN

Şehir merkezine, sağlık ve SPA merkezlerine yakın, İzmir’in gözbebeği Teleferik ve çevresini kuşatan harika doğa manzarası ile iç içe, yüzme havuzu ve tertemiz çam kokan havasıyla yeni bir yaşam konsepti sunan Koru Park, İzmir’in yıldızı parlayan ilçelerinden Balçova’da yeni sahiplerini bekliyor.

7/24 güvenlik, özel açık otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, yeşil alanlar, fitness ve hobi alanları, sauna, home theatre salonu, yerden ısıtma ve 24 saat merkezi sıcak su ayrıcalıklarının bulunduğu Koru Park’ta yaşam, tüm zorluklardan arınıp mükemmelliğe adım atacak gibi görünüyor.

Koru Park’ı bizlere gezdiren Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu ve mimar Yetkin Yunusoğlu da ‘’Burada kaliteli ve güvenli bir yaşam sürmek isteyen herkesi bekliyoruz’’ diyor.

RAHAT ETMENİZ İÇİN HERŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

 • Ankastre mutfak
 • Tam otomatik panaromik asansör
 • Silikon cephe
 • Isı cam
 • Akıllı ev otomasyonu ve alarm
 • Acil durum aydınlatma jeneratörü
 • Merkezi süpürge
 • Çocuk oyun parkı
 • İçme suyu ve kullanma suyu filtrasyonu
 • Motorlu alüminyum panjur
 • Parmak izli çelik kapı

Koru Park; aydınlık odaları, geniş yaşam alanları ve kusursuz konfor anlayışıyla farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Ø Muhteşem manzarası, sakin ortamı ve sosyal tesislerinin zenginliğiyle apayrı bir ortam yaratan Koru Park, keyfine düşkün olanları, geniş balkonlarının sefasını sürmeye bekliyor.

Ø En kaliteli malzemelerle döşenmiş olan Koru Park daireleri, içinde yaşayanlara ferah bir ortam sunuyor.

SİZİN İÇİN GEZDİM

Mimar Hüseyin BİRMAN

Narlıdere’yi marka yapan ekipten Balçova’ya atılan imza

‘’Güzellikler detaylarda gizlidir.’’ Yunusoğlu İnşaat, bu söylemi Balçova bölgesinde İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin hemen çaprazında en son yaptığı projesinde bize fazlasıyla hatırlatıyor. 4bin 800 metrekarelik arazi üzerinde 2 blok ve 40 daireden oluşan son projesinde Yunusoğlu İnşaat, gerek dış cephede gerekse iç mekanlarda çok güzel ve hayatı kolaylaştırıcı detaylar kullanmış. Bu gibi detayların bir araya gelmesi, projenin toplam kalitesini üst seviyelere çıkarmaya yetiyor. Arazi’nin  3 bin 800 metrekarelik bölümü açık havuz, çocuk oyun alanı ve açık otopark alanı olarak kullanılmış. Daireler 4 oda ve 1 salondan oluşmakta olup her biri brüt 225 metrekare alana sahip deniz ve dağ manzarasına hakim konutlarda akıllı ev sistemi, merkezi süpürge, jeotermal enerji ile yerden ısıtma, sauna ve buhar odası, VRF sistem klima, su arıtma, otomatik panjur tüm beyaz eşyalar, son sistem mutfak dolapları, kaliteli seramik ve fayanslar, massive parkeler, parmak izli giriş kapıları standart olarak sunuluyor. 250 metrekarelik açık havuz ve çevresindeki güneşlenme deck’leri, fitness center, kapalı havuz ve SPA merkezi, sauna, bilardo ve ping-pong salonu 22 kişilik kapalı sinema salonu, daire sahiplerinin yaşantılarına konfor katacak sosyal imkanlar olarak karşımıza çıkıyor.

TOP