PARK BALÇOVA

Yunusoğlu'nun, Özyıldırım İnşaat ile ortaklığı Cevher Yatçılık Turizm İnşaat Mimarlık ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Balçova’da hayata geçirdiği Park Balçova konut projesi toplamda 29 daireden oluşuyor.  Bu lüks projede özel güvenlik hizmeti, 24 saat kameralı kayıtta kalabilme özelliği ve daha birçok özellik bulunuyor. Ayrıca yangın, su baskını ve hırsız alarmı gibi oluşabilecek sorunlar içinde sistem geliştirilmiştir.

Balçova’daki konut projelerinin en iyi örneği olan Park Balçova, akıllı ev sistemleri konusunda da tüm detayları içinde barındırmaktadır. Her daire için 2 otopark, jeotermal alttan ısıtma sistemi, açık ve kapalı yüzme havuzları ile sizler için her ayrıntı düşünüldü. Ayrıca aileniz ile sağlıklı yaşam adına spor faaliyetlerini karşılamak için bir de özel fitness, basketbol sahası ve hobi alanı yer alıyor.

Lüks konut projesinde çocuklarınız içinde bir oyun parkı yer alıyor. Balçova’nın bu lüks konut projesi değişken hava şartları için sizlere rahatlık sağlayacak Mitsubishi Multi Klima her dairede bulunuyor. Projenin kalitesine yakışan Franke Ankastre mutfak ile eşsiz lezzetlere imza atacaksınız. Motorlu alüminyum panjur, merkezi su arıtma sistemi, alüminyum dış cephe doğrama da sitenin içinde yer alan diğer hizmetler… Mimarinin iç yapısında evinizin şıklığını yansıtacak salon, antre ve oturma odasında duvarlar, duvar kağıdı ile kaplanacak. Park Balçova konutlarında güvenliğiniz için parmak izli çelik kapı bulunuyor. Ve olası bir elektrik sorununa karşılık jeneratör yer alıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

PROJE KONUMU

Park Balçova

Korutürk, Çağdaş Cd. No:13, 35000 Balçova

TOP