Sektörün Tecrübeli Yüzü

İnşaat Sektörünün öncü firmalarından YUNUSOĞLU İNŞAAT’ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Mimarı Yetkin YUNUSOĞLU ile hayat kalitesi ve konforu ile değer katan yeni projelerinden konuştuk…
Yunusoğlu İnşaat’ın kuruluşunda bugüne geçen hikayesini sizden alabilir miyiz?

1979 yılından itibaren Yunusoğlu İnşaat A.Ş. adı altında İzmir’de kurulan firmamız inşaat sektöründe konut üzerine faaliyetlerine devam etmektedir. Yunusoğlu İnşaat olarak sektörde otuz yılı aşkın sürede edindiğimiz iş kültürü, müşteri ilişkileri ve sektörün bizden beklentileriyle oluşan misyonumuz; estetiğe, tasarıma, dayanıklılığa ve kaliteye önem vererek konutlar inşaa etmektir.Yönetim kurulu başkanlığını YUNUS YUNUSOĞLU ile inşaat sektöründe kalıcı bir marka olmada hızlı adımlarla ilerlemiş ve İZMİR’e kazandırdığı örnek kaliteli yapılarıyla bugünkü konumuna gelmiştir.

Aile şirketi olarak başlayan firmamız şu an İzmir’in inşaat sektöründe kurumsal bir marka olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firma yönetim kurulu üyesi ve mimarı olarak hedefim; çevreye duyarlı, yaşam kalitesini yükseltecek, işlevsel ve estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmeye devam ederek müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır.
Sahilevleri'ndeki SAHİL KONAK’ları projelerinizden bahseder misiniz?
Sahil konakları; denize sıfır şehir merkezine çok yakın, buna rağmen şehir gürültüsünden ve stresinden uzak 30 villalık bir projedir. Şuan da biten 1. Etap villalarımızdır. Sahil konaklarında her villanın kendine ait açık yüzme havuzu ve 2 özel otoparkı bulunmaktadır. Sahil konaklarını diğer projelerden ayıran en önemli özellikleri her villanın kendine ait kat bahçeleri, özel fıtness, spor alanı ve Türk hamamı bulunmaktadır.
Sahil Konakları bodrum+zemin+1. Kat olmak üzere brüt 440 m2 kullanım alanı bulunmaktadır.
Diğer Teknik Özellikler
Özel güvenlik (24 saat kameralı ve kayıt kaydı ile izlenebilme), Yangın, su baskını ve hırsız alarmı sistemi, Akıllı ev sistemi, LG-BEKO multi klima, Franke ankastre, motorlu alüminyum panjur, merkezi su arıtma sistemi, Alumil dış cephe doğrama, Weber dış cephe mantolama,  Salon, antre ve oturma odası duvar kağıdı, Parmak izli çelik kapı.

TOP