Yunusoğlu ARMA Gaziemir ve Ulaşım Kolaylığı

İzmir her alanda yepyeni atılımlara gebe bir şehir. Yunusoğlu, farklı ve heyecan verici projelerle, bu atılımların içinde en ön saflarda yer alıyor. ARMA Gaziemir’e gelen süreçte Yunusoğlu, birikimi ve deneyimi ile İzmir’e değer katarak ilerledi. ARMA Gaziemir bugün İzmir’in yeni gözdesi olmuş bir bölgede yatırım yaparak hizmet anlayışını ortaya koyuyor.

Her yeni yapı o bölgeye yeni bir değerdir. Bazen bu yapılar simgeleşir ve o bölge ile özdeşleşir. ARMA Gaziemir de, şimdiden Gaziemir’in ARMA’sı olarak görülmeye başlandı. Projenin farklılığı ve bölgeye kattığı değer her açıdan önemli ancak lokasyon ve ulaşım kolaylığı en göze çarpan özelliklerinden.

“ARMA’nın merkezinde hayat var.” sözü bu yüzden çok anlamlı. ARMA’nın merkezindeki hayat, ona ulaşım kolaylığından doğuyor.

Büyük şehirlerde asıl önemli şey merkezi noktalara yakın olmak değil, merkezi noktalara ulaşımı sağlayan sinir uçlarına yakın olmak. Hem şehrin gürültüsünden uzak hem de şehirle bağları kopmamış bir lokasyonda ARMA Gaziemir doğuyor. Yunusoğlu, böyle bir projeye imza atmış olmanın gururunu yaşıyor.

Bu sinir uçlarını, yani Yunusoğlu imzalı ARMA Gaziemir’in şehirle bağını kuran ulaşım noktalarını ve yakın olduğu merkezleri ifade etmek bu açıdan önemli.

Optimum AVM’nin Tam Karşısında

ARMA Gaziemir, şehrin en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Optimum AVM’nin tam karşısında olması bakımından bir cazibe merkezi.

Esbaş’ın Yanında

Sanayinin yıldızlarına yeni yatırım alanları sunan Esbaş’ın yanında yer alan ARMA Gaziemir, bölgeye farklı bir değer katmasıyla anlamlanıyor.

İZBAN Metro’ya Yürüme Mesafesinde

Şehrin pek çok noktasına ulaşımınızı sağlayan İZBAN Metro ile ARMA Gaziemir’de yaşam tüm İzmir’de yaşam demek. Metro ile otobüs aktarmaları da yaparak şehrin tüm noktalarına ulaşabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Yunusoğlu imzalı ARMA Gaziemir, tüm dünyaya kapılarınızı açıyor. Adnan Menderes Havalimanı’na sadece 6 km uzaklıktaki lokasyonuyla gerçek bir kolaylık sağlıyor.

Fuar İzmir Sadece 7 km

İzmir’in en simge yerlerinden Fuar İzmir’e 7 km mesafedeki ARMA Gaziemir, hiçbir etkinlikten uzak kalmamanızı sağlayarak İzmir’in renklerini yakalama fırsatı sunacak size.

Şehir Merkezi (Konak) Uzağınızda Değil

13 km mesafede, şehrin merkezine yakın ancak gürültüsüne uzak ARMA Gaziemir, yeni bir anlayışın kapılarını aralıyor.

Yunusoğlu, yeni bir hayat değil, farklı ve daha kolay bir hayat ilkesiyle yola çıkarak 45 yılı aşkın zamandır hizmet vermeye devam ediyor. Yunus Yunusoğlu’nun bilgi ve birikimi ışığında daha yepyeni projelere imza atılacak.