Yunusoğlu İmzalı Arma Gaziemir’de Sosyal Hayat

Binalar bizi çepeçevre kuşatan ve içlerinde kendimiz olduğumuz mekanlardır. Bu mekanlarda doğar, büyür, öğrenir, sever, üzülür ve ağlarız. Bizi biz yapan bu fiziki şartlardır biraz da. Bir dağın tepesinde tek başına bir evde doğup büyüyen biri ile bir metropolde doğup büyüyen biri aynı hayat anlayışına sahip olamaz. Bu anlayış mimarları ve mühendisleri harekete geçirir. Aklımızda tek bir soru var. “Bir hayattan ne beklenir?” ARMA Gaziemir bu soruya cevap aranarak tasarlandı. ARMA Gaziremir’i bu motivasyonla düşündük ve yükselen duvarlardan öte bir yaşam kurguladık.

Yunusoğlu imzalı ARMA Gaziemir’de sosyal donatı alanları geleneksel anlayışı aşıyor. Farklı bir noktada herkese istediği şey olabilme imkanı veriyor. ARMA Gaziemir ile bir dağ evinde olmak istediğiniz kişi ile metropolde olmak istediğiniz kişi aynı anda sizin için mümkün oluyor.

Sinema Salonu

Sadece bina inşa etmiyoruz. Kalite ve konforu da sunuyoruz. Sinema salonlarına giderek vaktinizi yollarda harcamayın, biz size getirelim. Arma Gaziemir’de bulunan sinema salonunda ailenizle birlikte daha keyifli ve mutlu günler geçirerek zamanın tadına varacaksınız..

Kapalı ve Açık Yüzme Havuzları

Suyun iyileştirici gücünü hissetmek için ve yazları serinlemek için olmazsa olmazlardan yüzme havuzları. Kapalı ve açık seçenekleriyle yılın istediğiniz zamanında suyun dinlendirici ve enerji verici gücünü keşfedeceksiniz. Üstelik yüzmek her yaş için yapılabilecek en sağlıklı spor olarak bilinmektedir. Bunun için ARMA Gaziemir’de yaz gelmesine gerek yok.

Spor Merkezi

Spor merkezi/Fitness anlayışı yeni nesil şehircilikte değişiyor. Artık sağlık hemen yanınızda. Yunusoğlu, bugünün şehircilik anlayışını takip edip geliştiriyor ve yaşam alanlarına hayatı getiriyor. Her sabah yapacağınız yarım saatlik spor kalp sağlığınıza olumlu etki sunacaktır.

Hobi Salonları

Kendi evimizde yapamadığımız ve bir odasını ayıramadığımız hobiler için artık bir seçenek var. Zaten var olan hobilerini geliştirebilir ya da yeni hobiler elde edebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi yapmak için ARMA Gaziemir’de seçenek var.

Mini Club ve Kreş

Annenin ve babanın çalıştığı durumlarda çocuk için bakıcı ya da güvenilir bir kreş aramaya başlanır. Kreşin yakın olması da önemlidir. ARMA Gaziemir çocuklarınız için ikinci bir yuvaya sahip. Hem de hemen yanınızda. Hayatınızın içinde.

7/24 Güvenlik

Tüm sosyal donatı alanlarının yanı sıra, güven duygusunu hissetmenizi istiyoruz Bu yüzden 7/24 güvenliğin olduğu bir hayatın önemini biliyoruz.